Özel Kütahya
Lale İlkokulu

Biz Özel Kütahya Lale İlkokulu olarak ;öğrencilerimizin fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerini sağlamak ; yaparak ,yaşayarak öğrenme ortamları oluşturmak , saygı,sevgi, işbirliği, sorumluluk ,yardımlaşma ,paylaşma  gibi davranışlar kazandırarak ; bayrak, millet, vatan ,aile ve insan sevgisini benimseyen milli ve manevi değerlere bağlı , kendine güvenen , çevresiyle iyi ilişkiler kurabilen ,dürüst,ilkeli ,çağdaş, hak ve sorumlulukları bilen kültürel çeşitlilik içinde hoşgörülü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Kulüpler

Öğrencilerimiz kulüpler ile sosyallik, arkadaşlık ilişkileri, ekip çalışması, liderlik yeteneklerinin gelişimi sağlanır.

Gezi ve aktiviteler

Öğrencilerimiz , tarihi ve kültürel geziler ile gezerek kalıcı öğrenim sağlarlar. Farklı aktiviteler ile vücutsal ve zihinsel yetenekleri gelişim gösterir.

rehberlik hizmeti

Tecrübeli ve uzman kadromuz ile öğrencilerimizin hayatta karşılaştıkları sorunları rahat atlatmaları ve gelecek zorluklara doğru şekilde nasıl tepki verecekleri öğretilir.

Günlük olarak gerçekleştirdiğimiz aktivitelerimiz ile öğrencilerimizin  zihinsel ve vücutsal yetenekleri gelişim gösterir.

Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın!